Versatile Tool Systems - czyli wszechstronny system Dremel dla każdego użytkownika
Elektronarzędzia

Versatile Tool Systems – czyli wszechstronny system Dremel

Co wpłynęło na decyzję Dremela o wprowadzeniu do oferty rozwiązania o nazwie Versatile Tool Systems wyjaśnia Anna Chmielewska, brand manager odpowiedzialna za sprzedaż marki Dremel w Polsce:

„Obecnie każdy jest pod presją czasu, natomiast oferta na rynku jest bardzo szeroka. Kiedy mam do wykonania zadanie chcę jak najszybciej dokonać wyboru narzędzia i odpowiedniego osprzętu. W przypadku oferty Dremel sprawa jest prosta – praktycznie każde narzędzie ma system, czyli dedykowany zestaw przystawek i akcesoriów, umożliwiających wykonanie projektu. Klient uzyskuje takie informacje już w fazie decyzji o zakupie, po pierwsze na opakowaniu, po drugie w dostępnych katalogach, po trzecie dzięki ekspozycji produktów na specjalnych planogramach w punktach sprzedaży. Stawiamy na oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca przy gwarancji jakości.”

Zestawy Dremel przeznaczone są do wykonywania precyzyjnych prac domowych i hobbystycznych. Korzystają z nich również rzemieślnicy poszukujący narzędzi i osprzętu do specjalistycznych projektów.

Przyjrzyjmy się dokładniej ofercie Dremel Versatile Tool Systems.

Składają się na nią: systemy z narzędziem wielofunkcyjnym, system z narzędziem spiralnym, system z pistoletem do klejenia, system z narzędziem do grawerowania oraz inne. Każdy system pomaga stworzyć optymalną grupę produktów do wykonania konkretnego zadania, przez co minimalizuje czas poświęcony na poszukiwanie i wybór odpowiednich akcesoriów i przystawek.

W kategorii narzędzi wielofunkcyjnych Dremel oferuje również system złożony z nowego, narzędzia wielofunkcyjnego 8200 z akumulatorem Lit-Ion, nowych akcesoriów SpeedClic oraz potrzebnych przystawek, w tym precyzyjnego uchwytu oraz przystawki do nadawania kształtu podczas precyzyjnego szlifowania pod różnymi kątami.

Innowacyjny pakiet pomaga objaśnić funkcje systemu Dremel poprzez dołączenie ważnych przystawek i akcesoriów do optymalnego dla danej pracy narzędzia. Użytkownik może rozbudowywać system o kolejne akcesoria i przystawki podnoszące funkcjonalność, korzystając z obszernego portfolio ponad 200 produktów Dremel.

Przy okazji omawiania systemowej oferty Dremela należy wspomnieć o urządzeniu Dremel Trio, które łączy w sobie trzy funkcje (tnie, szlifuje i frezuje) wykorzystując własne, dedykowane akcesoria. Nowy produkt Dremel jest idealnym narzędziem do sprawnego i precyzyjnego wykonywania projektów związanych z majsterkowaniem oraz projektami kreatywnymi.

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *