Narzędzia

Stanley trzyma poziom – nowa poziomica Fatmax I-Beam

Poziomica to narzędzie niezastąpione na każdej budowie czy podczas prac remontowych. Znajduje zastosowanie nie tylko przy stawianiu ścian, ale także podczas montażu półki ściennej, czy wieszania karniszy. Z uwagi na swoje funkcje jest urządzeniem, którego używają zarówno eksperci, jak i domowi majsterkowicze.

Pewność, że podłoga, sufit i ściany trzymają poziom, a półka czy karnisz są odpowiednio zawieszone, można uzyskać jedynie przy użyciu precyzyjnej poziomicy. Dlatego też firma Stanley, producent narzędzi ręcznych, wprowadza na rynek nowy produkt: poziomicę Fatmax I-Beam, która znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i na budowie.

Poziomica Fatmax I-Beam posiada lekki aluminiowy korpus z cieńszym i wyższym przekrojem dwuteowym, co zapewnia 3 razy większą wytrzymałość narzędzia. Frezowana powierzchnia pomiarowa dodatkowo wpływa na jego sztywność, a profil krawędzi typu „V” umożliwia precyzyjny pomiar ułożenia rur. Poziomica I-Beam posiada trzy solidnie zamocowane libelki otoczone elastycznymi osłonami, które absorbują wstrząsy. Osłonki te znajdują się również na krańcach poziomicy. Dodatkowy atut stanowi ergonomiczny uchwyt. Dokładność pomiaru poziomicy Fatmax I-Beam wynosi 0,5 mm/m.

W ofercie firmy Stanley znajdują się cztery długości poziomic – 60, 120, 180 i 200 cm. Do wyboru w wersji standardowej lub z magnetyczną podstawą.

Nową poziomicę Stanley Fatmax I-Beam można kupić w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Cena: od 100 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *