1-PT-17376
Elektronarzędzia

Polerka Bosch GPO 14 CE Professional

Nowa polerka GPO 14 CE Professional firmy Bosch pozwala w komfortowy sposób polerować duże lub zaokrąglone powierzchnie. Waży zaledwie 2,5 kilograma, ponadto ergonomiczna rękojeść z okładziną Softgrip i obudowa przekładni powlekana tworzywem sztucznym sprawiają, że można ją wygodnie obsługiwać w różnych pozycjach roboczych. Użytkownik może łatwo zmienić pozycję pracy, gdy musi szlifować na przemian poziome i pionowe powierzchnie.

Wszechstronność zastosowań

GPO 14 CE Professional pozwala polerować najróżniejsze materiały, np. drewno, stal szlachetną, metal lub materiały polimerowe – z wyjątkowym wyczuciem dzięki 6-stopniowej, wstępnej regulacji prędkości obrotowej. Polerki można używać przy budowie ekspozycji sklepowych, zabudowie kuchni, w warsztatach samochodowych i lakierniczych lub w przemyśle metalowym.

Długa żywotność i ochrona silnika

Urządzenie jest wyposażone w wydajny silnik o mocy 1 400 W z systemem łagodnego rozruchu. Specjalnie zaprojektowane wloty powietrza gwarantują optymalne chłodzenie silnika i w efekcie wydłużają jego okres eksploatacji, zaś wyłączające się szczotki węglowe zapewniają lepszą ochronę przed uszkodzeniami. Dodatkowo Bosch oferuje użytkownikom bogaty osprzęt składający się z gąbek i past polerskich.

Sugerowana cena detaliczna brutto

– polerka GPO 14 CE – 1229 – zł

3 Replies to “Polerka Bosch GPO 14 CE Professional

  1. Pod względem mocy to [url=http://www.pneumat.com.pl/polerki-pneumatyczne]polerki[/url] dają radę 🙂
    Jednak ciekawe jaką osiągają obroty na minutę ? Co do masy to ciężkawa 🙂

  2. mnie się udało niedawno zamówić w atrakcyjnej cenie polerkę do drewna u [url]http://www.prochera.com.pl/[/url] ta też wydaje się całkiem ok

  3. A ja mam pytanie co do polerowania czesci metalowych, form wtryskowych – mozna to samemu jakos wypolerowac czy lepiej skorzystac z firm, ktore sie tym zajmuja, np. [url]http://www.zalpol.pl[/url] ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *