Plecak narzędziowy FatMax
Narzędzia

Nowość od Stanley’a – plecak narzędziowy FatMax

Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadza na rynek nowość. Plecak narzędziowy FatMax został zaprojektowany z myślą o osobach, które często potrzebują przenieść swój podręczny warsztat w dowolne miejsce pracy, a jednocześnie cenią wygodę podczas transportu narzędzi. Wnętrze plecaka zostało podzielone na 3 komory, pomiędzy którymi znajdują się łatwe do wypięcia przegrody. Każda z nich stanowi jednocześnie organizer na drobne narzędzia, takie jak wkrętaki, klucze lub szczypce. Plecak posiada w sumie 50 różnych rozmiarów kieszonek, które ułatwiają utrzymanie porządku w tym przenośnym warsztacie. Łatwy dostęp do wszystkich narzędzi zapewnia funkcja pełnego otwarcia plecaka oraz rozsuwany z dowolnej strony zamek błyskawiczny.
Plecak narzędziowy Stanley FatMax został wykonany z mocnego nylonu (600 x 600 Denier). Miękkie podbicie na plecach i ergonomicznych ramionach zapewnia komfort podczas noszenia oraz zapobiega odgnieceniom. Dno plecaka dodatkowo zabezpiecza nieprzemakalna warstwa, która chroni narzędzia przed wilgocią. Górny uchwyt pokryto gumową warstwą pozwalającą na wygodne przenoszenie plecaka w ręku. Wielkość poszczególnych kieszonek oraz komór została dostosowana do rozmiarów najczęściej używanych narzędzi, dzięki czemu plecak Stanley FatMax umożliwia transport zarówno małych przedmiotów, jak i dużych urządzeń, takich jak wiertarka.

Plecak narzędziowy FatMax

Plecak narzędziowy Stanley FatMax

Wymiary: 36 x 27 x 46 cm
Sugerowana cena detaliczna: 310 zł
Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Informacje o firmie Stanley

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.
W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.
W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

www.stanleyworks.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *