nowe-wytrzymale-ostrza-carbide-od-stanleya
Narzędzia

Nowe wytrzymałe ostrza CARBIDE od Stanley’a

Firma Stanley wprowadza na rynek polski ostrza CARBIDE z węglikiem wolframu w dwóch wersjach: trapezowej i łamanej. Węglik wolframu charakteryzuje się bardzo dużą twardością, odpornością na ścieranie i działanie wysokich temperatur oraz wytrzymałością mechaniczną. Dlatego znalazł szerokie zastosowanie w przemyśle metalurgicznym. Używa się go w narzędziach tnących, wygładzarkach, narzędziach skrawających, gniazdach zaworów lotniczych, głowicach wiertniczych oraz w produkcji matryc.

nowe-wytrzymale-ostrza-carbide-od-stanleya

Nowe ostrza Stanley’a z węglikiem wolframu są przydatne zarówno na budowie, jak i podczas remontu czy wykańczania mieszkania. Gwarantują precyzję i jakość, a także trwałość i niezawodność narzędzi, co jest niezbędne przy takich pracach jak docinanie tapety, obcinanie przewodów czy też cięcie płyt gipsowo-kartonowych.

Dzięki nowoczesnej technologii nakładania węglika wolframu ostrza CARBIDE firmy Stanley odznaczającą się trwałością, nawet 5 krotnie dłuższą niż w przypadku ostrzy tradycyjnych, Węglik wolframu nakładany jest na krawędź tnącą ostrza za pomocą technologii, wykorzystującej laser o wysokiej mocy. Następnie krawędź tnąca szlifowana jest tarczami diamentowymi nadając jej odpowiedni kąt zapewniający najlepszą jakość cięcia. Z uwagi na twardość powłoki wolframowej nakłada się ją wyłącznie na krawędzi tnącej. Dzięki temu korpus ostrza pozostaje elastyczny. Takie rozwiązanie zmniejsza skłonność do powstawania mikropęknięć prowadzących do zniszczenia ostrza.

nowe-wytrzymale-ostrza-carbide-od-stanleya

Nowe ostrza Stanley CARBIDE dostępne w dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju w opakowaniach po 5, 10 i 50 szt. w wersji trapezowej, a w niedługim czasie także w wersji ostrzy łamanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *