Model GWS 9-115 P Professional o mocy 900 W, przy wykorzystaniu odpowiedniego osprzętu, można stosować do cięcia rur stalowych i profili, usuwania spawów czy nierówności z krawędzi i kształtek, fot. Bosch
Narzędzia

Najwyższy poziom ochrony użytkownika – Małe szlifierki kątowe Bosch Professional z serii PROtection

Nowa edycja małych szlifierek kątowych firmy Bosch,gwarantuje profesjonalnym użytkownikom elektronarzędzi najwyższy poziom ochrony dzięki wyposażeniu we włącznik czuwakowy PROtection, który zapewnia zatrzymanie obrotów silnika i tarczy po zwolnieniu włącznika. Wygodny uchwyt i wydłużony kształt włącznika zapewniają pełną kontrolę nad narzędziem – niezależnie od sposobu trzymania narzędzia.

Trzy warianty trzymania narzędzia

Nowe szlifierki kątowe Bosch Professional z serii PROtection umożliwiają teraz bezpieczne trzymanie narzędzia na 3 różne sposoby – z przodu, na środku i na końcu narzędzia. Jest to możliwe dzięki takiemu wydłużeniu włącznika czuwakowego przez całą długość uchwytu, aby naciśnięcie włącznika i przytrzymanie go w pozycji włączonej nie sprawiało żadnego problemu. To doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych użytkowników pracujących w bardzo trudnych warunkach, np. w wąskich przestrzeniach. Możliwość zachowania pełnej kontroli nad narzędziem w kilku różnych pozycjach bardzo ułatwia manewrowanie szlifierką.

Modele o mocy 1200 i 1500 W są przeznaczone do zaawansowanych prac, np. przy budowie skomplikowanych konstrukcji, takich jak dźwigi budowlane, cysterny, statki, a także na dużych budowach lub przy konstrukcjach stalowych, fot. BoschModele o mocy 1200 i 1500 W są przeznaczone do zaawansowanych prac, np. przy budowie skomplikowanych konstrukcji, takich jak dźwigi budowlane, cysterny, statki, a także na dużych budowach lub przy konstrukcjach stalowych, fot. Bosch

GWS 9-115 P Professional o mocy 900 W jest narzędziem uniwersalnym i przydatnym w wielu branżach. Przy wykorzystaniu odpowiedniego osprzętu szlifierkę tę można stosować do cięcia rur stalowych i profili, usuwania spawów czy nierówności z krawędzi i kształtek. Z kolei model o mocy 1200 W jest przeznaczony do zaawansowanych prac, np. przy budowie skomplikowanych konstrukcji, takich jak dźwigi budowlane, cysterny, statki, a także na dużych budowach lub przy konstrukcjach stalowych. Szlifierka GWS 12-125 CIP Professional – dzięki systemowi Constant Electronic – zapewnia stałą prędkość obrotową niezależnie od obciążenia, co sprawdza się zwłaszcza podczas najbardziej wymagających prac, natomiast model o symbolu GWS 15-125 CIEP Professional ma zastosowanie przy obróbce różnych materiałów, które wymagają wstępnego wyboru prędkości obrotowej. Jesteśmy przekonani, że naszą serię szlifierek PROtection docenią przede wszystkim specjaliści odpowiedzialni za stworzenie bezpiecznych warunków pracy swoim pracownikom. Szlifierki mają niewielkie rozmiary, są wydajne i proste w obsłudze, można łatwo wybrać odpowiedni model, ale przede wszystkim zapewniają poziom bezpieczeństwa pracy tam, gdzie chwila nieuwagi może kosztować bardzo wiele – mówi Marek Krajewski, Senior Brand Manager marki Bosch Niebieski.

Szlifierka o symbolu GWS 15-125 CIEP Professional ma zastosowanie przy obróbce różnych materiałów, które wymagają wstępnego wyboru prędkości obrotowej, fot. BoschSzlifierka o symbolu GWS 15-125 CIEP Professional ma zastosowanie przy obróbce różnych materiałów, które wymagają wstępnego wyboru prędkości obrotowej, takich jak dźwigi budowlane, cysterny, statki, a także na dużych budowach lub przy konstrukcjach stalowych, fot. Bosch
Urządzenie Moc nominalna Prędkość obrotowa bez obciążenia Waga Średnica tarczy Sugerowana cena detaliczna brutto
GWS 9-115 P Professional 900 W 11 500 2,1 kg 115 mm 589,00 zł
GWS 12-125 CIP Professional 1 200 W 11 500 2,3 kg 125 mm 712,00 zł
GWS 15-125 CIEP Professional 1 500 W 2 800 – 11 500 2,5 kg 125 mm 737,00 zł

www.bosch.pl

4 Replies to “Najwyższy poziom ochrony użytkownika – Małe szlifierki kątowe Bosch Professional z serii PROtection

  1. ciekawy artykuł, niedawno zamówiłem szlifierkę bębnową w [url]http://www.prochera.com.pl/[/url] teraz rozglądam się za kątowymi, może Bosch rzeczywiście będzie odpowiedni

  2. Co do dzwigow budowlanych – sporo osob zapomina o tym,ze trzeba je regularnie konserwowac, aby byly jak najdluzej wydajne. Zreszta tutaj wiecej informacji: [url]http://www.dzwigi.com [/url] .

  3. Co do dzwigow budowlanych – sporo osob zapomina o tym,ze trzeba je regularnie konserwowac, aby byly jak najdluzej wydajne. Zreszta tutaj wiecej informacji: [url]http://www.dzwigi.com[/url] .

  4. Bardzo ładnie to wszystko wygląda, gorzej z gwarancją.Mimo że na papierze jest 3 lata to wcale tak różowo nie jest. Ostatnia naprawa 250 zł dodam że sprzęt na gwarancji. Posiadam kilka niebieskich Boschów i właściwie nie powiększam już mego parku o tą markę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *