Narzędzia

Skil przedstawia: multi-wiertarka Torro, również do wiercenia w betonie

Skil Europe, producent elektronarzędzi, przedstawia nową kategorię produktową: multi-wiertarkę Torro. Model 6950 został zaprojektowany z myślą o łatwym wykonywaniu trudniejszych prac związanych z wierceniem w różnego rodzaju materiałach, także w betonie. Torro wyróżnia się wysoką wydajnością, co oznacza, że użytkownik nie musi kupować droższych i cięższych młotów ani specjalnych wierteł do wykonania określonych prac. Nowy model multi-wiertarki Skil Torro 6950 jest dostępny w sprzedaży w atrakcyjnej cenie od września 2012.

Skuteczna przy obróbce każdego materiału

Model 6950 poradzi sobie ze wszystkimi pracami związanymi z wierceniem, także w sytuacji, gdy użytkownik nie jest pewien, z jakiego materiału jest wykonana np. ściana. Skil Torro wywierci otwór w każdym materiale. Nie trzeba zatem już dłużej martwić się o typ narzędzia czy wiertła – Torro poradzi sobie z każdym materiałem, wykorzystując do tego celu standardowe wiertła.

Łatwa w obsłudze

Trudno wyobrazić sobie prostszą obsługę niż w przypadku multi-wiertarki Torro. Urządzenie jest wyposażone w pokrętło wyboru materiału. Ten duży i wyraźnie oznakowany przełącznik ułatwia użytkownikowi wybór właściwych ustawień dla danego zadania w zależności od rodzaju obrabianego materiału. Multi-wiertarka posiada także duży, wygodny w obsłudze włącznik z regulacją prędkości, który umożliwia nawiercanie z niewielką prędkością oraz kontrolowanie prędkości wiercenia w trakcie pracy.

Ergonomiczne wzornictwo i system Vibration Reduction (VRS)

Wzornictwo Torro dowodzi, że jest to poważne urządzenie dla użytkowników, którzy pragną szybko i łatwo uporać się z każdym zadaniem. Zwarta konstrukcja oraz ergonomiczny kształt rękojeści gwarantują łatwą obsługę i bezpieczeństwo pracy, rękojeść boczna posiada płynną regulację położenia, co zapewnia większy komfort pracy. Vibration Reduction System (VRS) gwarantuje maksymalny komfort pracy multi-wiertarką 6950. Urządzenie posiada wbudowane elementy absorbujące drgania dzięki, którym praca urządzeniem jest komfortowa. Pozwala to również zwiększyć panowanie nad narzędziem.

Szybka i łatwa wymiana wierteł

Model 6950 jest wyposażony w beznarzędziowy uchwyt z blokadą wrzeciona. W uchwycie mogą być stosowane wszystkie wiertła standardowe do wiercenia w drewnie, metalu, cegle, betonie czy nawet w tworzywach sztucznych. Nie ma konieczności stosowania specjalnego adaptera, czy drogich wierteł SDS+. Jeszcze bardziej podkreśla to wyjątkowość nowego produktu – Skil Torro.

One Reply to “Skil przedstawia: multi-wiertarka Torro, również do wiercenia w betonie

  1. Ciekawy sprzęt, choć uniwersalizm tej wiertarki dotyczy raczej warunków domowych i prac co najwyżej warsztatowych. Dla dużych obciążeń i naprawdę mega ciężkich warunków wybrałbym [url=http://www.pneumat.com.pl/wiertarki-proste-fuji]coś takiego[/url]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *