Marzenie o własnym M bardziej realne
Na rynku

Marzenie o własnym M bardziej realne

Ogólnopolskie Dni Otwarte Kredytów zorganizowane w czerwcu cieszyły się tak dużym powodzeniem wśród Klientów, że Bank Pekao SA postanowił powtórzyć wydarzenie w okresie powakacyjnym. Ze względu na rozpoczynający się właśnie jesienny sezon poszukiwania mieszkań, potrzeby naszych Klientów są jeszcze większe. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów najbliższe Ogólnopolskie Dni Otwarte Kredytów odbędą się 18 września 2010 roku.

– Popyt na kredyty hipoteczne nie słabnie. Dlatego podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu kolejnych Ogólnopolskich Dni Otwartych Kredytów. Po zainteresowaniu, jakim cieszyła się nasza poprzednia akcja tego typu w czerwcu, wierzymy, że wrześniowe Dni Otwarte także zakończą się sporym sukcesem, tym bardziej, że do akcji włączyliśmy jeszcze większą liczbę placówek – mówi Remigiusz Falkowski, dyrektor Departamentu Bankowości Hipotecznej w Pekao.

Specjalne warunki obowiązywać będą dla wszystkich kredytów mieszkaniowych głównie w złotych i dla wszystkich klientów Banku Pekao SA, którzy zgłoszą się do oddziału w najbliższą sobotę, a kompletny wniosek o kredyt złożą do dnia 16 października 2010 r. Dodatkową zaletą oferty jest szansa uzyskania kredytu na 100% wartości nieruchomości (po ubezpieczeniu brakującego wkładu własnego), a także długi okres kredytowania – do 30 lat. Istnieje również możliwość dobrowolnego ubezpieczenia kredytów od ryzyka utraty pracy oraz zawieszenia spłaty rat nawet na 12 miesięcy.

W Banku Pekao SA kredyty hipoteczne udzielane są w złotych, co chroni klientów przed niekorzystnymi skutkami wahań kursów walut i zwiększa maksymalną dostępną kwotę kredytu.

W pierwszym półroczu Bank Pekao udzielił kredytów na łączną kwotę 1,8 mld zł.

Szczegóły oferty i lista placówek, w których organizowany jest Dzień Otwarty Kredytów, są dostępne na stronie internetowej www.pekao.com.pl, http://www.pekao.com.pl/dzienotwarty-kredyty oraz pod numerem infolinii 801 334 334.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *