Konstrukcje wsporcze
Produkty

Konstrukcje wsporcze wracają do asortymentu MK

Lider polskich producentów systemów kominowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i wprowadza do swojej oferty konstrukcje wsporcze. Firma MK gwarantując kompletną i profesjonalną obsługę (dokumentacja projektowa, wykonanie i montaż konstrukcji), poszerza swoją ofertę o kolejne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemów kominowych elementy.

– Konstrukcje wsporcze wykorzystuje się zazwyczaj podczas instalacji kominów zewnętrznych w przypadku, gdy nie ma możliwości przymocowania komina do ścian budynków – tłumaczy Przemysław Dobosz, starszy manager produktu z firmy MK Żary. – Stabilizują one komin oraz umożliwiają jego poprawny montaż.

Konstrukcje wsporcze

Firma MK nie ogranicza swojej oferty do wykonania samej konstrukcji wsporczej, ale oferuje także jej dowóz na miejsce wskazane przez inwestora oraz profesjonalny montaż. Co więcej, dzięki nawiązaniu współpracy z biurami projektowymi, zapewnia także projekt konstrukcyjny.

Konstrukcje wsporcze

Aby oszacować koszt tego typu inwestycji, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.mkzary.pl , znajdujący się w zakładce „Pliki do pobrania” i przesłać go na adres firmy. Należy w nim podać m.in.: ilość kotłów podłączonych do przewodu kominowego, średnicę komina, ilość pionów kominowych, wysokość całkowitą komina oraz jego lokalizację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *