Narzędzia

Komplet kluczy zawsze pod ręką

Jak zawsze w przypadku narzędzi NEO cechą szczególną są wysokogatunkowe materiały wykorzystane do ich produkcji. Najnowsze klucze sześciokątne wykonane zostały ze stali chromowo-wanadowej (CrV). Użycie tego stopu pozwala mocniej obciążać narzędzia, a także ma wymierny wpływ na ich zwiększoną trwałość. Łatwość korzystania z nowych narzędzi NEO zapewnia magnetyczna końcówka, dzięki której użytkownik w prosty sposób zapanuje nad wszelkimi śrubami czy wkrętami. Wszystkie klucze posiadają również kuliste zakończenie pozwalającą na pracę pod kątem do ok. 30°, co może okazać się niezwykle pomocne w przypadku pracy w trudno dostępnych miejscach.

Na komplet kluczy sześciokątnych z kulistą końcówką NEO składa się 9 sztuk w rozmiarach 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 oraz 10 mm. Wszystkie wykonane zostały zgodnie z normami ISO2936 i DIN 911. Nowe narzędzia są już dostępne na półkach dobrych sklepów narzędziowych Więcej informacji o narzędziach i marce NEO na neo-tools.com.

One Reply to “Komplet kluczy zawsze pod ręką

  1. Klucze kupowane w zestawach to bardzo dobre rozwiazanie. Ja akurat trafiłem na promocję w [url=http://www.rolmasz-zary.pl/] składnicy Romasz w Żarach[/url] i kupiłem kilka w specjalnym zestawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *