Kamienica Art-Deco - wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa na pomorzu
Na rynku

Kamienica Art-Eco – wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa na pomorzu

I choć nie ulega wątpliwości fakt, że to ludzie tworzą charakter miejsca, to również niebanalny pomysł architekta może nam pomóc w odnalezieniu tego szczególnego pierwiastka, który dopełniając całości, pozwoli nam stworzyć swoisty azyl, niezwykle wyrazisty, indywidualny ?i wymarzony, a co najważniejsze bezpieczny.

Kamienica Art-Eco w Wejherowie, to wyjątkowa inwestycja, która łączy w spójną całość klasykę ?z nowoczesnością. To połączenie nie jest przypadkowe. Znając historię Wejherowa, nie można pozostać obojętnym na tradycję, która choć mocno zakorzeniona, to jednak jest otwarta na to co nowe, a w konsekwencji podążająca za nurtem narzuconym przez dzisiejsze czasy. Trzeba pamiętać, że Wejherowo, również ze względu na niewielką odległość od Trójmiasta, stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Swoisty spokój, który charakteryzuje to pomorskie miasto, wydaje się odnosić do historii. Jednakże stanowi on jedną stronę przysłowiowego medalu, gdyż druga strona jest odzwierciedleniem nowoczesności, również tej związanej z trendami w budownictwie.

Można śmiało powiedzieć, że Wejherowo ma dwa oblicza. Oblicza, które w wyjątkowy sposób uzupełniają się w inwestycji dewelopera Pastada. Założenie inwestora – by kamienica wyróżniała się spośród innych budynków, by była inna niż wszystkie – zostało spełnione. Klinkier, metal, szkło i drewno sprawiły, że budynek nabrał elegancji i szlachetności, a połączenie dwóch stylów architektonicznych sprawiło, że Kamienica Art-Eco wpisała się w zróżnicowany charakter miasta.
Właśnie to czyni ją wyjątkową, a także inną niż wszystkie… niebanalną.

Kto myśli, że Kamienica czaruje tylko swoją zewnętrznością, bardzo się myli. Dwoistość stylu stanowi również o charakterze wnętrz budynku. Dla miłośników sztuki, osób lubujących się w obrazach i starych zdjęciach oraz eleganckich, neutralnych kolorach, przygotowano klatki w stylu Art. Jeśli jednak bliżej nam do natury, ciepłych odcieni drewna, zieleni i kamienia, idealnym rozwiązaniem będzie wybór mieszkania w klatce Eco.

Nasza dusza zdaje się być nasycona pięknem i dbałością o szczegóły, ale nasz umysł również nie pozostaje „głodny”, gdyż budynek, od początku do końca, został zaprojektowany z myślą ?o mieszkańcach. Podążając za aspektami ważnymi dla każdego klienta, priorytetem dla inwestora była przede wszystkim jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby ich układ dawał możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni przy zachowaniu przejrzystości.

Podział na strefę dzienną i nocną, miejsce na szafę w przedpokoju, duży balkon lub taras, odpowiednie nasłonecznienie – to wszystko zostało uwzględnione przy opracowywaniu planów lokali.

Na komfort życia mieszkańców zdecydowanie będzie mieć wpływ niewielka ilość mieszkań przewidziana w budynku i na klatkach schodowych. Zachowanie prywatności w dzisiejszych czasach, zdaje się być na wagę złota, dlatego oferta jaką przedstawia Pastada kusi nas wszechstronnością udogodnień i szerokim wachlarzem propozycji.

Mieszkania, które zajmują od pierwszego po trzecie piętro Kamienicy, to przestrzenie ?o zróżnicowanym metrażu – 2,3 i 4-pokojowe o powierzchniach od 32 do 75m2. Inwestor nie zamyka swoich działań w żadnych schematach, dlatego klienci mają wyjątkową możliwość łączenia mieszkań wg. własnych preferencji.

Kamienica Art-Eco, to nie tylko część mieszkalna. To również , które zostały zaprojektowane na parterze budynku. Atutem Kamienicy są bez wątpienia indywidualne garaże, które znajdować się będą w części ogrodzonej osiedla.

Na terenie przynależnym do Kamienicy znajduje się wewnętrzne patio, zamknięte dla ruchu ?z zewnętrz. Część tego obszaru stanowią zewnętrzne miejsca parkingowe, natomiast reszta to strefa zielona – nie mogło być inaczej, zważywszy na fakt, że mieszkańcami kamienicy będą ludzie, którym ekologia w duszy gra, i którzy w przyrodzie szukają harmonii i równowagi.

Zielony akcent to swoista kropka nad „i”… dopełnienie spójnej całości.

Ktoś zapyta o przysłowiowy „haczyk”, przecież nie może być idealnie. Może lokalizacja jest nieciekawa? Nic bardziej mylnego. Kamienica Art-Eco położona jest w centrum Wejherowa przy skrzyżowaniu ulic Śmiechowskiej i Wniebowstąpienia. W najbliższym sąsiedztwie jest dostępna i w pełni rozwinięta: infrastruktura zdrowotna, edukacyjna i kulturalna oraz dobra komunikacja miejska, nie tylko z ważnymi punktami Wejherowa, ale również Trójmiasta.
Mając na uwadze czasy w jakich żyjemy, właściciel kamienicy wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i oferuje pomoc swoich doradców. Dlaczego? Otóż powód jest prozaiczny. Po prostu jest przygotowany na ewentualność, że przy zakupie swojego wymarzonego mieszkania możemy się posiłkować kredytem.

Jakby tego było mało, wybrane mieszkania w Kamienicy Art-Eco spełniają kryteria rządowego programu dopłat do pierwszej, własnej nieruchomości, tym samym Pastada otwiera szersze perspektywy przed młodymi, którzy mogą skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych.

Żyjemy w XXI wieku, czasy w jakich przyszło nam rozwijać skrzydła i budować swoją przyszłość dają nam możliwość wyboru. Również wśród developerów. Nie spieszmy się, postawmy na jakość. Nasz wybór powinien się opierać na rozsądku, ale również poruszać czułe struny naszej duszy … gdyż wybieramy wyjątkowe i bezpieczne miejsce, które ma być naszym mieszkaniem … domem … światem.

Może Twoim jest Kamienica Art-Eco?

4 Replies to “Kamienica Art-Eco – wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa na pomorzu

  1. duzo sie teraz takich nowoczesnych bloczkow buduje, ale ja jakos i tak zawsze bylam i pozostane zwolenniczka tego typu domkow [url]http://www.bbnieruchomosci.pl/osiedle-brzozowy-gaj.php[/url] , jakos nie przepadam za mieszkaniem w bloku, cenie sobie spokoj , cisze i prywatnosc, a taki domek moze mi to zaoferowac, mieszaknie – absolutnie nie.

  2. Jesli to miało się odwoływać z nazwy do Art Deco to projektowo nie wyszło. Tzn. ładne i byc może funkcjonalne. Ja osobiście postawiłam na [url=http://ligar.pl]domy drewniane[/url]. Tylko chodziło o hotel nie mieszkanie, także nie będę porównywać.

  3. [quote name=”daga”]Ja osobisccie postawilam na [url=http://ligar.pl]domy drewniane[/url]./quote]

    Ja tez, zdecydowanie to moj ulubiony typ budownictwa. A znasz moze taka firme jak Polska Drewniana? Widzialam,ze maja fboskie porjekty. Co sadzisz?

  4. to prawda! takich nowych nieruchomości jest coraz więcej, ale to dobrze! dzięki temu niedawno udało mi się kupić wymarzone lokum z agencją Wigro. przyznam szczerze, że to była jedna z moich najlepszych decyzji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *