Mieszarka Protool
Narzędzia

Jak mieszać – to tylko z PROTOOL!

PROTOOL posiada w swoim asortymencie mieszarkę przeznaczoną do obrabiania mieszanek o masie od 15 kg do 25 kg. Z powodzeniem wykorzystywana jest przez małe i duże firmy budowlane. Przewagą mieszarki MXP 1000 EQ nad mieszalnikami stacjonarnymi jest jej niewielki ciężar (4,3 kg) oraz gabaryty co ułatwia pracę oraz zapewnia łatwość, z jaką możemy ją przenosić na placu budowy. Te cechy pozwalają na używanie też na używanie MXP 1000EQ nawet na rusztowaniu.
Wyposażenie mieszarki w elektronikę pełnookresową z generatorem tachometrycznym zapewnia stałą prędkość obrotową (mieszanie jest równomierne) oraz kontrolę uzwojenia silnika (zabezpieczenie przed przegrzaniem). Łagodny rozruch – płynny start narzędzia w czasie rozpoczęcia mieszania powoduje, że mieszany materiał nie jest rozchlapywany na zewnątrz pojemnika. Stanowisko pracy jest czyste i bezpieczne. Regulacja liczby obrotów pozwala na wybór prędkości obrotowej odpowiedniej do mieszanego materiału.
Specjalna przekładnia z potrójnym przełożeniem zajmująca mniej miejsca niż przekładnie standardowe powoduje, że mieszarka jest bardziej żywotna i zwarta, co ułatwia operowanie nią.

Mieszarka Protool

Obudowa z odlewu ciśnieniowego zapewnia możliwość pewnego osadzenia łożysk oraz przekładni i daje nam większą odporność na uszkodzenia mechaniczne niż obudowy wykonane z plastiku.
Mocny, metalowy uchwyt pokryty miękką warstwą poliuretanu zapewnia komfortowy i pewny chwyt mieszarki MXP1000 EQ oraz ułatwia jej transport i przechowywanie po skończonej pracy. Duży przycisk w rękojeści ułatwia włączenie mieszarki nawet w grubych rękawicach roboczych.
Duży wybór mieszadeł prawoskrętnych oraz lewoskrętnych pozwala na mieszanie zapraw z dodatkami lżejszymi od składnika głównego (dodatki będą pływać po powierzchni – mieszadła lewoskrętne) oraz opadającymi na dno (dodatki cięższe od „bazy” będą na dole pojemnika – mieszadła prawoskrętne). Mieszadła lewoskrętne (niechlapiące) z powodzeniem mogą być wykorzystywane do mieszania farb gęstych. W PROTOOL zaprojektowano nowatorskie mieszadło PROJET UNI służące do mieszania prawie wszystkich materiałów. Jest ono po prostu uniwersalne.
Mieszarki sprzedawane są w różnych kompletach z mieszadłami, co zapewnia, że zakupione narządzie gotowe jest do pracy.
Więcej informacji nt. mieszarek i osprzętu znajdą Państwo na stronie www.protool.pl Wszystkie elektronarzędzia PROTOOL posiadają wydłużoną do 3 lat gwarancję. Warunkiem uzyskania wydłużonej gwarancji jest dokonanie rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu.
Rejestracji można dokonać, przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres:
Tooltechnic Systems (Polska) Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7
Janki k. Warszawy
05-090 Raszyn

lub wypełniając elektroniczny formularz na stronie www.protool.pl, wtedy automatycznie są Państwo w posiadaniu certyfikatu potwierdzającego zgłoszenie do trzyletniej gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *