lakier do podłóg Hartzlack APU1 SSF
Na rynku

HartzLack – NR 1 wśród lakierów do podłóg

Jest to nowoczesna formuła lakieru oparta o wodorozcieńczalne poliuretany, której cechami wyróżniającymi są bardzo wysoka odporność mechaniczna, duża trwałość powłoki i wybitna łatwość aplikacji.

To wyróżnienie jest szczególnie cenne dla firmy, dlatego, że to właśnie zawodowcy, eksperci i wykonawcy, którzy na codzień porównują różne produkty w praktyce, na placu budowy, uznali HartzLack APU-1 SuperSmoothFormula za najlepszy lakier dla profesjonalnego parkieciarza. Warto wspomnieć o silnej konkurencji w tej kategorii – do konkursu zgłoszone też zostały sztandarowe produkty marek Domalux – Domalux Silver i V33 – Plastor PUR-T 3 DUO.

Jest to drugie z rzędu wyróżnienie dla produktów HartzLack z serii Profi. W edycji 2009 „Produktem Wykonawcy” i zdobywcą nagrody głównej w tej samej kategorii został dwukomponentowy lakier do podłóg, Hartzlack APU2 Professional. Druga z rzędu nagroda dla lakierów Hartzlack jest potwierdzeniem, że starania aby dostarczać produkty o bezkompromisowej jakości, mają sens i są doceniane przez profesjonalistów.

* Konkurs Produkt Wykonawcy organizowany jest pod patronatem miesięcznika „Fachowy Wykonawca” a środowiskiem oceniającym są aktywnie działający zawodowo wykonawcy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *