artystyczny-detal
Materiały

Artystyczny detal – obrzeże palisadowe DUO Art firmy AWBUD

Obrzeża palisadowe AWBUD – urok tkwi w szczególe

Obrzeża palisadowe DUO Art, nowość w ofercie firmy AWBUD, ułatwiają kreowanie wyglądu otoczenia wokół domu. Są one dostępne w szerokiej palecie barw, dopasowanej do kolorystyki kostek brukowych firmy AWBUD, dzięki czemu doskonale współgrają z odcieniami bruku. Chłodne barwy – Szary oraz Grafitowy znakomicie skontrastują zieleń naszego ogrodu, kolory Piaskowy oraz Czerwony stanowią z kolei intrygującą propozycję dla osób ceniących sobie niebanalny styl w aranżacji przestrzeni. Brązowy oraz Karmelowy są natomiast najbardziej uniwersalnymi spośród odcieni, bowiem świetnie się prezentują zarówno w otoczeniu barw chłodnych, jak i tych cieplejszych. Warto zaznaczyć, że kolorystyka obrzeży palisadowych DUO Art nawiązuje do palety barw, w jakiej występują kostki brukowe firmy AWBUD. Możemy zatem dowolnie zestawiać ze sobą te elementy – bez obaw, że zakłócona zostanie harmonia panująca na terenie naszej posesji.  Co więcej, nowe obrzeża palisadowe DUO Art z oferty firmy AWBUD charakteryzują się szorstką strukturą, która nadaje im ponadczasowego uroku, a dwuelementowa forma sprzyja układaniu obrzeży nawet w trudnodostępnych miejscach.

DUO Art firmy AWBUD – niezliczone możliwości

Obrzeża palisadowe DUO Art firmy AWBUD, dzięki szerokiemu spektrum zastosowań, pozwalają na stworzenie wielu niepowtarzalnych aranżacji wokół domu. Doskonale sprawdzą się one zarówno jako ciekawy element zdobniczy występujący samodzielnie, jak i stanowiąc dopełnienie większej całości.  Dodatkowo obrzeża palisadowe DUO Art firmy AWBUD świetnie zabezpieczą krawędzie ścieżek, alejek i podjazdów przed zbytnim obciążeniem, a w konsekwencji – przed „wypadaniem” pojedynczych kostek z brzegów. Obrzeża palisadowe doskonale sprawdzą się również w okalaniu drzew, a także podczas tworzenia wszelkiego rodzaju rabat, kwietników i klombów. Co więcej, dzięki obrzeżom palisadowym DUO Art zaprojektowanie w ogrodzie fontanny lub oczka wodnego nie będzie już problemem, bowiem z łatwością odgrodzimy akwen. Warto dodać, że okrągły przekrój poprzeczny oraz wycięcie w kształcie półksiężyca umożliwiają układanie nawet długich linii oraz tworzenie rozmaitych łuków oraz zakoli, co znacznie ułatwi wydzielenie stref wokół domu i w ogrodzie. Obrzeża palisadowe DUO Art firmy AWBUD doskonale nadają się zarówno do tworzenia spiętrzeń na niewielkich wzniesieniach czy tarasów roślinności, jak i do wykończenia brukowych stopni w ogrodach.

Szeroki wachlarz możliwości wykorzystania obrzeży palisadowych DUO Art sprawia, że stają się one atrakcyjnym elementem podczas planowania ogrodu i przestrzeni wokół domu. Pozwalają one na układanie dowolnie zaprojektowanych, wymyślnych kompozycji, które nadadzą przestrzeni wokół naszego domu niepowtarzalnego uroku. Obrzeża palisadowe DUO Art firmy AWBUD są wykonane z najwyższej jakości materiału, gwarantującego trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne przez wiele lat.

 

Obrzeża palisadowe DUO Art:

wymiary: 25 x 10 x 6 cm

1 mb – 10 szt.

cena brutto: Szary – 2,32 zł/szt; Czerwony/ Grafit/ Karmelowy/ Brązowy – 2,56 zł/szt; Piaskowy – 2,93 zł/szt
ilość na palecie – 312 szt.

Produkcja Wyrobów Betonowych AWBUD

42-443 Fugasówka/Zawiercie, ul.Reja 4,

www.awbud.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *